Blog Yazıları

2022-06-05 Resim

Stok Seviye Kontrolü ile Stok Takibinizi Yapın! Stok Takibi Nedir?Elektriğin Önemi

Stok Seviye Kontrolü ile Stok Takibinizi Yapın! Stok Takibi Nedir?Elektriğin Önemi Stok takibi ticaret dünyasında, herhangi bir konuda ticari faaliyet yürüten her firmanın, gerek ekonomideki dalgalanmalar, gerekse ürün fiyatlarının beklenm .. Devamını gör..

2024-01-21 Resim

BAY.t WhatsApp Paylaşım / Hazır Bot Bildirimi

BAY.t WhatsApp Paylaşımının bot özelliği sayesinde müşterilerinizin, cari ekstre, cari bakiye, stok bilgisi gibi işlemleri zahmetsizce gerçekleştireceklerini biliyor musunuz? .. Devamını gör..

2023-03-18 Resim

e-İrsaliye Nedir?

e-İrsaliye, sadece sevk irsaliyesi amaçlı düzenlenmesi gereken mal taşıma belgelerinin elektronik ortamda oluşturularak iletilmesini sağlayan sistemdir. .. Devamını gör..

2024-01-21 Resim

BAY.t WhatsApp Paylaşım / Cari Hareket (Kasa-Tahsilat) Bildirimi

Kasa - Tahsilat ve Ödeme süreçlerinizi müşterilerinize otomatik bildirimlerle iletebileceğinizi biliyor musunuz? Müşterinizden Kasa Tahsilat ve Ödeme hareketi gerçekleştiğinde bildirim sağlanır. Müşterinizle şeffaf ticaret yöntemiyle berab .. Devamını gör..

2024-01-21 Resim

Bay-t Yazılım Depo Yönetimi

Barkod destekli stok depo yönetimi ile iş süreçlerinizi hızlandırın. Barkod takibi sayesinde envanter kontrolünü arttırın ve stoklarınızı kolayca yönetin. .. Devamını gör..

2022-06-05 Resim

Asgari ücretli çalışanın işverene maliyeti ne kadar?

Asgari ücretli çalışanın işverene maliyeti ne kadar? Asgari ücreti maaş ve işveren maliyeti olarak hesaplayacak olursak: Asgari Ücret Üzerinden Maaş Hesaplaması (2020 Ocak) .. Devamını gör..

2023-03-18 Resim

e-Fatura Nedir?

e-Fatura kâğıt faturalarınızın elektronik ortamda oluşturulması ve gönderilmesini sağlar ve kağıt fatura ile birebir aynı hukuki niteliklere sahiptir. .. Devamını gör..

2023-03-18 Resim

e-Defter Nedir?

Kurumlar, vergi mükellefi oldukları için her parasal hareketi kayıt altına almak zorundadırlar. e-Defter uygulaması, bu kayıt tutma ve istenmesi halinde denetlenme işinin elektronik ortamda yapılmasını sağlar. .. Devamını gör..

2024-01-21 Resim

BAY.t Mobil / Online-Offline -Hybrid Özelliği

Kullanıcıların sıcak ve soğuk satış süreçlerini Mobile Cihazları üzerinden yönetmesini sağlayan tahsilat, sipariş, irsaliye, fatura, depo nakil, döviz, rapor, e-Devlet çözümleri modülleri gibi bir çok ihtiyaçlarını iş yerlerinde olmaya gere .. Devamını gör..

2023-03-18 Resim

e-Arşiv Fatura

e-Arşiv Fatura ile e-Fatura mükellefi olmayan kurumlara ya da nihai tüketici olarak adlandırılan tekil müşterilere, faturanın e-posta ile PDF formatında gönderilmesi sağlanabilir. .. Devamını gör..

2024-01-21 Resim

BAY.t WhatsApp Paylaşım / Çek Hareketleri Bildirimi

Çek Evraklarının Giriş ve Çıkış Süreçlerini müşterilerinize otomatik bildirim ile iletebileceğinizi biliyor musunuz? Müşterinizden Çek Giriş ve Çıkış hareketi gerçekleştiğinde bildirim sağlanır. Müşterinizle şeffaf ticaret yöntemiyle berab .. Devamını gör..