YEP Yenilik Paketi

Günümüz dünyasında ticaret çok hızlı değişime uğramaktadır. Ekonomik şartlar ve Pandemi sonrasındaki ticaretin geldiği nokta, yazılım üretim ve geliştirme maliyetlerinin artmasına sebebiyet vermiştir.  Fakat yazılım teknolojilerinin sürekli gelişmesi ve döneme ayak uydurması kaçınılmaz bir gerekliliktir. Daha güçlü daha sürdürülebilir ve piyasa şartlarını takip eden yazılımlar üretebilmek için YEP sistemine geçme zorunluluğu hasıl olmuştur.

Modern dünyada gelişen ve değişen kullanıcı ihtiyaçları ve sektördeki rekabetlerini koruma vizyonları temel alınarak yazılım teknolojilerinde süreklilik, güncel kalma, değişime ayak uydurma ve sürdürülebilir olma yazılım üreticilerinin temel prensibi olmalıdır.

YEP NEDİR?

BAY.t ticari yazılım programlarında verimlilik, hizmet kalitesi ve geliştirmeleri en iyi şartlarla kullanıma sunabilmek için uygulamaya koyulmuş olan YEP ile kullanıcılar her yıl yenilemelerini bir kez yaparak yıl içerisindeki tüm ayrı modül olarak satılmayan geliştirme ve güncellemelerden faydalanabilecektir.

YEP İLE KAZANIMLARINIZ NELERDİR?

 • En üst versiyon paketi ve beraberinde gelen tüm yeni güncellemelere
 • Kullanılan ürüne eklenmiş ve ayrı modül olarak satılmayan tüm program içi yeni özelliklere
 • Kullanıcı performansı artırma çalışmaları ve hata gidermelerine

Sahip olursunuz.

YEP PAKETİ KAMPANYALARI

 • Capital ve Boss programlarından birini alan yeni kullanıcılarımıza veya bir üst ürüne (Capital, Boss) geçiş yapan kullanıcılarımıza 1 yıllık YEP ücretsizdir.
 • YEP paketi geçerlilik süresi 1 yıldır ve yenileme tarihi bir önceki YEP bitiş tarihinden itibaren başlatılır.
 • Geçmiş yıllardaki kullanıcılarımız için, ilgili lisans kartına ait, Capital/Boss ilk lisans parametresi tarihine göre YEP paketinin tutarı kademeli olarak hesaplanarak kullanıcılarımızın YEP’lerine indirimli fiyatlar ile sahip olabilmesi sağlanmıştır.
 • 2021 yılı içerisinde satın alım/upgrade yapan müşterilere Capital/Boss ilk lisans parametresi tarihine göre, 1 yıllık YEP paketi ücretsiz olarak tanımlanmıştır.
 • Satın alım veya upgrade yapılan Capital/Boss ilk lisans parametresi tarihi 1. yılı doldurduysa; 2. Yılına kadarki Yep paketi fiyatı, modüllerin toplam tutarının %5’i kadar olacaktır.
 • Satın alım veya upgrade yapılan Capital/Boss ilk lisans parametresi tarihi 2. yılı doldurduysa; 3. Yılına kadarki Yep paketi fiyatı, modüllerin toplam tutarının %7,5’u kadar olacaktır.
 • Satın alım veya upgrade yapılan Capital/Boss ilk lisans parametresi tarihi, lisans sorgulama yapılan tarihten 3 yıl ve daha fazla ise; YEP Paketi fiyatı, modüllerin toplam tutarının %10’u kadar olacak.

  YEP paketi %10 erken yenileme indirimi

 • YEP paketlerini bitiş tarihinden 30 gün önce ve 30 gün sonrasına kadar düzenli yenileyen kullanıcılarımız %10 erken yenileme indiriminden yararlanarak YEP’lerini satın alırken kampanyalı fiyatlardan faydalanabilirler.

   Yedekleme Modülü

YEP paketi satın alan kullanıcılarımıza, YEP paketi tutarı 5.000 TL ve üzeri ise “Çoklu Veri tabanı ve Dosya Yedekleme” modülü 1 yıl süre ile hediye olarak lisansa tanımlanacak.
YEP paketi tutarı 5.000 TL altında ise “Çoklu Veri tabanı & Dosya Yedekleme” modülü 6 ay süre ile hediye olarak lisansa tanımlanacak.