Kısa Hikayemiz

Misyonumuz

İşletmelerin yönetim ve muhasebe ile koordinasyonu en yi hale getirip, muhasebe işleyişini kolaylaştırmaktır.

Vizyonumuz

Muhasebe yönetimizi kolaylaştırmak ve iş akışınızı daha hızlandırmak için gerekli tüm ihtiyaçları tespit etmek ve uygulamaktır.

Stratejiler

Müşterilerimiz için gönün şartlarına göre en iyi araç, gereç ve yazılımları tespit edip, müşterilerimize bu hizmetleri en uygun şartlarda sunmaktır.

Tüm Hizmetlerimiz

Öncelikli olarak Bay.t yazılım ve çözüm ortaklarımız tarafından üretilen tüm yazılım ürünlerinin satış, eğitim ve destek hizmetlerini vermekteyiz. Ayrıca yazılımlarımızın sağlıklı bir şekilde çalışabileceği bilgisayar, sunucu ve ihtiyaç duyulan tüm donanım parçalarının temin ve kurulumunu yapaktayız.

Bilgisayar ve Çevre Birimleri

İşletmenizde ihtiyaç duyacağınız tüm bilgisayar donanım ve çevre birimlerinin temini, montajı ve kurulum hizmetlerini yapmaktayız. ..

Devamını gör..

Bay.t Ön Muhasebe ve e-Dönüşüm Programları

İşletmenize en uygun ön muhasebe çözümlerini tespit edip sizin için temin ve uygulamasını yapmaktayız. Bu anlamda Bay.t yazılımın geliştirmiş olduğu programlar ile işletmenize değe ..

Devamını gör..

Yeni Nesli ÖKC

30 Aralık 2023 günü yaynlanan 557 sıra nolu Vergi Usul Kanununa göre; eski nesil Ödeme Kaydedici Cihaz kullanan tüm mükellefler cihazlarını 1 Temmuz 2024 tarihine kadar Yeni Nesil ..

Devamını gör..

+

Başarılı Proje

+

Yılı Aşkın Tecrübe

Müşteri Yorumları

Kendimizi geliştirebilmek, belki birazda şımartılmak için yorumlarınıza ihtiyacımız var. Lütfen değerli yorumlarınızı buradan bizimle paylaşın. tümünü gör

Referans ve Partnerler

Bizimle birlikte yola devam eden ve çözümlerimizle hayat bulan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Biz büyük bir aileyiz.

Blog

Blog Yazıları

Bay-t yazılım ile ilgili işinize yarayacak tüm bilgiler için bloğumuzu takip edin.

Bay-t Yazılım Depo Yönetimi Resim

Bay-t Yazılım Depo Yönetimi

Barkod destekli stok depo yönetimi ile iş süreçlerinizi hızlandırın. Barkod takibi sayesinde envanter kontrolünü arttırın ve stoklarınızı kolayca yönetin. .. Devamını gör..

Asgari ücretli çalışanın işverene maliyeti ne kadar? Resim

Asgari ücretli çalışanın işverene maliyeti ne kadar?

Asgari ücretli çalışanın işverene maliyeti ne kadar? Asgari ücreti maaş ve işveren maliyeti olarak hesaplayacak olursak: Asgari Ücret Üzerinden Maaş Hesaplaması (2020 Ocak) .. Devamını gör..

e-Fatura Nedir? Resim

e-Fatura Nedir?

e-Fatura kâğıt faturalarınızın elektronik ortamda oluşturulması ve gönderilmesini sağlar ve kağıt fatura ile birebir aynı hukuki niteliklere sahiptir. .. Devamını gör..

Ürünler

Ürünlerimiz

Satışını yaptığımız Bay.t Yazılım ürünleri ve bilgisayarlar, sunucular, bilgisayar parçaları ve çevre birimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sertifikalar

Sertifikalar

Bizde boş durmuyoruz kendimizi geliştiriyoruz. Bunu sizinlede paylaşıyoruz. Sertifikalarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Haberler

Haberler

Bay-t yazılım, GİB ve bizden haberlar almak için haber sayfamızı inceleyin.

TÜMÜNÜ GÖR
S.s.s Resim
Merak Ettikleriniz

Sık Sorulan Sorular

Çokça merak edilen konularla ilgili sorular ve cevapları.. tümünü gör

  • e-Fatura mükellefi olmadan Fatura kesebilirmiyim?

    Ticari Program içerisinde e-Belge Fatura Türkiyede ilk BAY.t Yazılımda 5.000 ve 30.000 TL üzeri faturalarda GİB tarafından yapılan yeni düzenlemeyle e-Arşiv fatura kesme zorunluluğu gelmesiyle, firmalarda birçok soru akla gelmeye başladı. e-Arşiv fatura kesebilmek için e-fatura mükellefi olma şartı olması, artık o firmaların matbu fatura kesememesi anlamı taşıdığı için bu duruma sıcak bakmayan birçok firma belirdi. e-Arşiv e-Belge kesmek hiç bu kadar kolay olmamıştı ! BAY.t Yazılım tam bu noktada çözüm üreterek e-Belge modül yapısını programları içerisine kattı, bu sayede e-Fatura mükellefi olmaksızın programımız 5.000 ve 30.000 üzeri faturalarda uyarı sistemleri geliştirerek bir müşteriye aynı gün içinde kestiğiniz faturalarınızın toplamını firmaların hiçbir önlem alması gerekmeksizin arka planda sayıyor ve firmaları uyarıyor. Sistemler otomatikleşiyor, kullanıcılar matbu fatura kesebilmeye devam ediyor.