Müşteri Yorumları

- Kendimizi geliştirebilmek, belki birazda şımartılmak için yorumlarınıza ihtiyacımız var. Lütfen değerli yorumlarınızı buradan bizimle paylaşın.
Denge Tahıl Ürünleri Harun AY Resim
Kartek Kesici Takım Yunus ERÇİK Resim
Vardar Boya Tic. Ltd. Şti Serhan Vardar Resim
Arda DTM Baran Aktaş Resim
Yıldız Özel Mercedes Servisi Semih ALBAYRAK Resim

Denge Tahıl Ürünleri Harun AY

Muhasebe Sorumlusu

Bir çok muhasebe programı ile demo yaptıktan sonra Bay.t yazılım ile tanıştık. Program kullanımı kolay olması ve sınırsız raporlama sayesinde işimizi çok fazla kolaylaştırdı. Yönetici Paneli başlı başına tam bir sanat eseri. Çok kısa bir gözlemle tüm faaliyet YKY Bilişime teşekkür ederiz.

Kartek Kesici Takım Yunus ERÇİK

Şirket Sahibi

Yıllar önce doğru bir karar ile Bay.t Yazılım ile tanıştık. Her geçen gün işimize değer katarak ilerledik. En son olarak e devlet çözümleri ile bize en uygun şartlarda yardımcı oldular. Teşekkür ederiz.

Vardar Boya Tic. Ltd. Şti Serhan Vardar

İşletme Sahibi

Yaklaşık 20 yıldır Bay-t yazılım ile çalışmaktayız. Tüm program ve versiyonlarını en güncel haliyle kullanıyoruz. Gerek kolaylığı, gerekse sorunlara karşı yaklaşımları gayet hızlı ve iyi. Bay-t yazılıma teşekkür ederiz.

Arda DTM Baran Aktaş

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Bay-t yazılım ile tanıştıktan sonra ohh be dünya varmış dedik. Hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımları ile sorunlarımızı hallettiler. Neredeyse 24 saat hizmet anlayışıyla bizlere destek olan YKY Bilişim Yunus GÜVELİye ayrıca teşekkür ederiz.

Yıldız Özel Mercedes Servisi Semih ALBAYRAK

Muhasebe Sorumlusu

Tüm programlar birbirine benzer, yalnız Bay-t yazılımı diğerlerinden ayrıan en büyük unsur yenilikçi olmaları. Son geliştirdikleri Whatsap Paylaşım özelliği ile işletmemiz için gerekli tüm bildirimleri anında alabiliyor, müşterilerimizizn bizlere telefon etmesine gerek kalmadan whatsapp üzerinden stok durumlarımızı, cari durumlarını, cari ekstrelerini, sipariş haraketlerini kendi kendilerine yönetlemeri bizlerin üzerinden çok büyük bir yük almıştır. Bu özellik bile Bay-tt ı satın almak için yeterlidir.

Bize Yazın

Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bizimle yaşadığınız deneyimleri olumlu veya olumsuz bize yazabilirsiniz.

image